trwa inicjalizacja, prosze czekac...GrY MmO

Szukaj

2 cze 2010

Kazimierz Dolny - Akademia tańca, wdzięku i urody

Kazimierz Dolny - Akademia tańca, wdzięku i urody

Kazimierz Dolny to pełne magii i czaru malownicze miasteczko położone na lewym brzegu Wisły, przyciągające sławnych artystów, aktorów, pisarzy, malarzy, muzyków. To tutaj czerpią inspiracje i energię do dalszej pracy. Walory turystyczne, przyrodnicze i kulturalne tej okolicy świetnie sprzyjają twórczemu wypoczynkowi dzieci i młodzieży. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna sprawi, że te niezapomniane wakacje rozwiną zdolności twórcze tkwiące w każdym dziecku.

Zakwaterowanie:

Ośrodek Dom Dziennikarza położony jest w Wąwozie Małachowskiego, obok domu Kuncewiczów w trzyhektarowym ogrodzie. Pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami, telefonami i balkonami. W pokojach bezprzewodowy Internet. W ośrodku restauracja, 4 sale wielofunkcyjne, bar z napojami, obszerne lobby oraz taras. W ogrodzie: boiska sportowe, grill z ławkami, stołami i parasolami, miejsce na ognisko. Teren ośrodka jest ogrodzony i strzeżony.

Transport:

Autokar turystyczny.

Wyżywienie:
Całodzienne (3 posiłki) w miejscu zakwaterowania. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek prowiant zamiast obiadu.

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie (11 noclegów, z wyjątkiem grupy PPKD 01* i 06* - 7 noclegów), wyżywienie,
transport, realizacje programu, ubezpieczenie, opiekę pedagogiczną.

Cena nie obejmuje:

dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w rozkładzie jazdy.

Informacje praktyczne:

Zalecamy zabranie stroju kąpielowego oraz stroju i obuwia odpowiedniego do zajęć przewidzianych w programie obozu. Należy zabrać również legitymację szkolną, plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ciepły sweter lub polar. Czapkę z daszkiem, kremy ochronne z filtrem.

Program wspólny dla wszystkich obozów:
Wycieczka autokarowa do Nałęczowa. Wejście na kompleks nowoczesnych basenów w SPA, zwiedzanie przepięknego zespołu pałacowo-parkowego. Wizyta w pijalni wód mineralnych i Palmiarni. Wycieczka do kamieniołomów i magicznej osady flisackiej w Męćmierzu oraz punktu widokowego Albrechtówka. Wycieczka na Górę Trzech Krzyży, pod ruiny Zamku Kazimierza Wielkiego i basztę obronną. Dla najbardziej odważnych spotkanie z duchem Katarzyny, która od wieków pilnuje bezcennych skarbów ukrytych w ruinach. Wycieczka do legendarnych kazimierskich wąwozów Norowy Dół i Korzeniowy Dół. Zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego. Ponadto: plażowanie, gry i zabawy ruchowe, rozgrywki sportowe, konkursy, dyskoteki, wybory miss i mistera, ogniska z pieczeniem kiełbasek. Dla chętnych zajęcia z aqua aerobiku.

Program fakultatywny płatny dodatkowo:
Rejs statkiem po Wiśle do Krowiej Wyspy rezerwatu przyrody, przeprawa przez rzekę i zwiedzanie zamku w Janowcu, dworu barokowego i spichlerza. Cena ok. 20 zł. Wycieczka do JuraParku w Bałtowie, pełnego realistycznych dinozaurów sprzed milionów lat. Cena ok. 80 zł. Wejście do SPA w hotelu Król Kaziemierz. Cena ok. 25 zł. Wycieczka do Puław. Zwiedzanie zespołu pałacowo parkowego z Pałacem Czartoryskich, Świątynią Sybilli, Domkiem Gotyckim. Cena ok. 35 zł.

Akademia tańca, wdzięku i urody - obóz dla najpiękniejszych
Wiek uczestników 8 - 11 lat, 12 - 15 lat, 16 - 18 lat.
Zakwaterowanie w Domu Dziennikarza Realizacja programu wspólnego oraz szkoła fitnessu, modelowanie sylwetki poprzez ruch: aerobic, rytmika, zajęcia taneczne. Modeling: podstawowe zasady modelingu, poruszanie się na wybiegu w rytm muzyki, proste układy choreograficzne. Reguły zdrowego odżywiania, pielęgnacji cery, paznokci, makijażu, zasady doboru stroju itp. SPA i relaksacja, aromatoterapia, muzykoterapia, itp. Sztuka komunikacji interpersonalnej i autoprezentacji, kreowanie własnego wizerunku, przyjmowanie pozytywnej postawy życiowej. Na zakończenie turnusu wybory miss i sesja zdjęciowa dla każdej uczestniczki akademii.
 


TERMINY:


27.06 - 04.07   929 PLN

05.07 - 16.07  1379 PLN

17.07 - 28.07  1379 PLN

29.07 - 09.08   1379 PLN
10.08 - 21.08  1329 PLN

22.08 - 29.08  979 PLN

Brak komentarzy: